Чебан Галина Степанівна

Чебан Галина Степанівна Вчитель фізики вищої категорії, «Старший вчитель». Працює в ліцеї з 2004 року. Впроваджує у навчально-виховний процес діяльнісний підхід у формуванні пізнавальних та творчих здібностей учнів на уроках фізики. Застосовує інтерактивні форми навчання. Активно працює зі здібними учнями, готуючи їх до олімпіад, конкурсу «Левеня», турніру юних фізиків та раціоналізаторів. Розробила 18 тематичних виховних годин. Брала участь у 9-ти науково-практичних конференціях, підготувала 8 наукових статей. У виховному процесі акцентує увагу на психологічних особливостях учнів, спонукаючи їх до свідомого і правильного вибору професії. У роботі з дітьми дотримується принципів гуманізації, демократизму та взаємної поваги.