Салань Наталя Ярославівна

Салань Наталя Ярославівна Працювала у Вузлівському природничо-економічному ліцеї з 1995 р. З 02.09.17р. працює у Вузлівському ОНВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей». За цей період здобула достатній педагогічний досвід, щоб успішно виконувати основні педагогічні обов’язки вчителя математики. Глибоко вивчає індивідуальні особливості учнів, організовує навчання за двома-трьома типологічними групами. Диференціює навчальний матеріал на етапі організації його засвоєння, використовує різнорівневі вправи для формування відповідних практичних дій. Диференціює прийоми і методи навчання (евристична бесіда з учнями І групи, репродуктивна – з учнями інших груп). Використовує опосередковане оцінювання, система опорних оцінок дозволяє об’єктивно оцінити основні види і результати навчальних досягнень учнів. Активно працює зі здібними учнями, готуючи їх до олімпіад, конкурсу «Кенгуру», турнірів юних математиків.