Головатий Роман Зеновійович

Головатий Роман Зеновійович Вчитель фізичної культури. 1985 року народження, освіта повна вища, закінчив Бродівський педагогічний коледж за спеціальністю «трудове навчання, креслення, фізична культура» та Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка за спеціальністю «вчитель фізичної культури та валеології».
Глибоко продумує зміст та методику проведення уроків, здійснює взаємозв’язок між навчальним матеріалом уроків фізичної культури і змістом гурткової роботи. Уроки будує з достатньою динамікою, диференціює фізичне навантаження. Навчає учнів контролювати свій рівень фізичної тренованості, вміє запалити дітей до самовдосконалення системою домашніх вправ.
Працює над проблемою: «Впровадження здоров’язберігаючих технологій у навчально-виховний процес».