Парій Галина Йосипівна

Парій Галина Йосипівна Вчитель початкових класів. Стаж роботи 38 років. Старший вчитель, вища категорія. Закінчила Бродівське педагогічне училище (1978р.), Івано-Франківський педагогічний інститут ім. В.Стефаника (1983р.).
У своїй роботі послуговується прислів’ям: «Добре слово мало коштує, та дорого цінується».
Великого значення надаю роботі з книгою.
Багато зусиль докладає осмисленому читанню. Використовує такі прийоми як багаторазове звертання до тексту, ставлячи до нього нові завдання.
Формує уміння креативно мислити, послідовно й грамотно висловлювати свої думки. Використовує метод проектів, ігрові прийоми.
Слідкує за виразністю, грамотністю, акуратністю письма.
Велику увагу зосереджує на мовленнєвій діяльності учнів, збагаченні словникового запасу, культурі мовлення.
Щоб зацікавити учнів, під час уроків використовує цікаві ігри та вправи, що є ефективним засобом навчання.