Колектив > Осуховська Наталія Степанівна

Осуховська Наталія Степанівна

Закінчила Дрогобицький педагогічний інститут ім. Івана Франка та здобула кваліфікацію «вчитель початкових класів». Педагогічний стаж роботи 27років і 7 місяців.
Вчитель початкових класів з 01.09.2013 р.
Працює над проблемою «Компетентнісний підхід до навчання математики в початкових класах».
Систематично вивчає індивідуальні особливості учнів, забезпечує індивідуальний підхід: диференціює обсяг матеріалу та складність завдань, надає допомогу тим, хто відстає в навчанні, систематично контролює виконання домашніх завдань. Постійно звертає увагу на осанку дітей під час письма, враховує освітлення класу, регулярно проводить на уроках фізкультхвилинку.
Постійно працює над своїм фаховим самовдосконаленням.
В роботі використовую нетрадиційні інтерактивні форми роботи: урок-гра, урок-подорож, урок-змагання, урок-вікторина.