Колектив > Моравецька Уляна Михайлівна

Моравецька Уляна Михайлівна

Вчитель англійської мови. У 2002 році Закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет ім.І.Франка.
Впродовж своєї вчительської кар’єри, намагається донести до учнів важливість вивчення і знання іноземних мов, зокрема англійської, заохочує до пізнання інших культур, які відкривають перед нами нові можливості і знання. Тому часто учням нагадує слова Й.Гете «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина». Працює над проблемою «Формування навичок говоріння на уроках іноземної мови та в позаурочний час.
Її кредо «Учитель відкриває двері. Ти заходиш сам». Учні мають самі усвідомити важливість знань, які їм пропонують у школі, і наполегливо працювати над своїм вдосконаленням. Вчитель у процесі навчання – це мудрий порадник і наставник, той – хто надихає і на власному прикладі спонукає до пізнання нового.