Колектив > Обушок Люба Володимирівна

Обушок Люба Володимирівна

Загальний стаж педагогічної діяльності (роботи за спеціальністю) 24 роки 6 місяців. Повна вища освіта, спеціаліст. Дрогобицький державний інститут ім.І.Франка, 1992р.
Спеціальність «англійська та німецька мови».
Результативно працює над проблемами «Використання інтерактивних технологій на уроках англійської мови» та «Читання – це один із видів компетентнісного підходу до вивчення іноземних мов», тому вона на своїх уроках створює атмосферу порозуміння та доброзичливості, що дає змогу по-справжньому реалізувати особистісно-зорієнтоване навчання, можливість розвитку соціальної та громадської компетентності учнів. Виховує в учнів цілісне ставлення до себе, до праці, до родини, держави.
Провела три районні семінари на базі школи.
19 березня 2008 року брала участь у семінарі на тему: «Формула успіху – мотивація і зацікавленість підлітків», який був проведений британським методистом «Pearson Education» Тамарзон Лайнер у м.Львові.
У 2010 р. була нагороджена грамотою відділу освіти Радехівської РДА за багаторічну сумлінну працю в справі навчання і виховання підростаючого покоління.
Успішно закінчила курси за програмою Intel «Навчання для майбутнього».
У 2012 році брала участь у семінарі «Сучасні методики викладання англійської мови з НМК від OUP» та отримала сертифікат.
З 2014 року викладає німецьку мову.