Публікації > Математика. ІІ. Модульний підручник для коледжів, профтехучилищ і класів соціально-гуманітарного спрямування.

- Л.: ФОПП Корпан Б.І., 2008.320с.

Навчальний матеріал з алгебри і геометрії відповідає навчальній програмі для загальноосвітніх шкіл. Дидактичні особливості підручника:
• інтеграція алгебраїчних і стереометричних знань;
• поділ навчального матеріалу на логічно завершені частини (модулі), почергове вивчення алгебраїчних і стереометричних знань;
• дозування навчального матеріалу з розрахунку на урок;
• використання системи усних вправ для повторення навчального матеріалу, підготовки до сприймання нового, розумової розминки учнів тощо;
• виділення скінченої кількості основних прикладів і задач (контрольних вправ - КВ) для контролю;
• визначення домашніх завдань;
• проведення модульного контролю у формі тестування за поданими зразками;
повторення (головних знань за основну школу (модуль 1) і за І курс (модуль 10).