Публікації > Оцінювання знань та умінь учнів з математики у середніх загальноосвітніх і професійно-технічних закладах.

Оцінювання знань та умінь учнів з математики у середніх загальноосвітніх і професійно-технічних закладах. Методичні рекомендації. Л.: Болдак, 2006р. - 51 с.

Обгрунтовуються теоретичні засади контрольно-оцінювальної діяльності вчителя, принципи моделювання оцінювальних систем, моделюються різні оцінювальні системи розглядаються критерії опосередкованого оцінювання з усіх загальноосвітніх навчальних
предметів залежно від профілю навчання.Методичні рекомендації адресуються вчителях загальноосвітніх навчальних професійно-технічних навчальних закладів.