Сікорський Петро Іванович

Сікорський Петро Іванович Директор Вузлівського ОНВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей», доктор педагогічних наук, професор, учитель математики вищої категорії, «Учитель-методист».
Впроваджує у навчально-виховний процес диференційоване навчання (в тому числі й профільне), модульні технології навчання, об’єктивні системи оцінювання, які залежать від місця і ролі навчального предмета у загальноосвітній підготовці учня, нові підходи до національного виховання учнів на основі аксіологічного підходу (ціннісне ставлення до себе, сім’ї і родини, своєї землі, природи і культури, до Батьківщини, до церкви і Бога), формування особистості на основних християнських цінностях.
Створює всі умови, щоб випускники навчального закладу без репетиторства успішно складали зовнішнє незалежне тестування і продовжували навчання у вищих навчальних закладах, якщо для цього є у них природні здібності і відповідні навчальні досягнення.
Учні, які мають невисокі розумові здібності, повинні здобувати робітничі професії, причому за проектом Закону України «Про освіту» професійний напрям навчання можна розвивати в школі.
Культивує у навчальному закладі високий патріотизм і моральність, працелюбність, об’єктивність, правдивість, доброчесність, любов до ближнього.