Крупник Надія Йосипівна

Крупник Надія Йосипівна Заступник директора школи з навчально–виховної роботи Вузлівського опорного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей», 1964 року народження, освіта повна вища, закінчила Дрогобицький державний педагогічний інститут імені Івана Франка у 1987 році за спеціальністю «Українська мова та література»; Психолого-педагогічне відділення Дослідницького Центру Міністерства освіти і науки України при Національному університеті «Львівська політехніка» (2010р.) за спеціальністю «Викладач зарубіжної літератури».
На посаді заступника директора з виховної роботи у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Вузлове працювала з 01.09.2011 року.
Нагороджена грамотою відділу освіти Радехівської райдержадміністрації за зайняте перше місце в І етапі конкурсу виховних програм загальноосвітніх навчальних закладів Радехівського району у 2013 році.
Пройшла курси «Самооцінювання якості виховної програми школи» у 2013 році, за що отримала відповідний сертифікат.
У 2016 році брала участь у вебінарі «Ефективна підготовка до ЗНО з української мови» в Інтерактивній школі творчого вчителя (16.01-28.01.2017 року), за що отримала сертифікат.
Учасник школи міграції в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» 2012-2015рр. Співпрацюю з українським фондом «Благополуччя дітей», отримала Подяку за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та активну підтримку ініціатив, що направлені на попередження торгівлі людьми в Україні.
Організовує поточне і перспективне планування навчально-виховної роботи ОНВК. Забезпечує використання вчителями сучасних освітніх технологій. Постійно здійснює контроль за якістю навчально-виховного процесу, об'єктивністю оцінювання результатів навчання учнів. Узагальнює та впроваджує у навчально–виховний процес передовий педагогічний досвід. Значну увагу звертає на культуру ведення шкільної документації.