Тимчук Ольга Миколаївна

Тимчук Ольга Миколаївна Заступник директора з навчально – виховної роботи Вузлівського опорного навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів – ліцей», учитель історії та правознавства І категорії.
Працює з 2007 року. За цей період постійно вдосконалює методику ведення уроку з історії ,прислухається до порад адміністрації ліцею , старанно входила у модульну технологію навчання. Нині вона цілісно готується до системи уроків у формі модуля. Структурує навчальний матеріал модуля, визначає опорні знання та історичні факти, історичні події та їх причини і наслідки , життєписи і діяльність історичних осіб.
Важливим засобом навчання на уроках історії є комп’ютер. Добре усвідомлює, що системне і систематичне повторення навчального матеріалу є основою повного засвоєння навчального матеріалу. Тому постійно планує цілісне повторення навчального матеріалу з попередніх модулів.
Використовує економні методи організації і засвоєння навчального матеріалу : шкільну лекцію та семінар. Вчить учнів готувати лаконічні відповіді на поставлені запитання, опонувати, задавати запитання, доповнювати відповідь,рецензувати її. Вимоглива і об’єктивна Використовує різні форми контролю і оцінювання учнів: поточний контроль, модульний тестовий контроль і оцінювання, індивідуальне оцінювання, цілісної відповіді учня тощо.