Олійник Христина Олегівна

Олійник Христина Олегівна Має повну вищу освіту за спеціальністю «Філологія» і кваліфікацію викладача англійської і іспанської мови та літератури. Працює за отриманим фахом з 2011 року. Учитель другої кваліфікаційної категорії.
Метою фахової діяльності є формування стійкої мотивації до вивчення англійської мови, формування мовленнєвої культури, творчих здібностей, критичного мислення, самостійного аналізу та оцінювання прочитаного.
Значну увагу вчитель приділяє роботі з обдарованими дітьми. Проводить додаткові заняття зі здібними учнями. Її вихованці займають призові місця на районних олімпіадах з англійської мови.
Постійно вдосконалює свій професійний рівень, упроваджує передовий педагогічний досвід. Систематично бере участь у науково-практичних конференціях. Активно веде науково-дослідну роботу.
Організовує позакласні культурно – виховні заходи, за допомогою яких формує в учнів повагу до принципів загальнолюдської моралі, ціннісних орієнтацій та патріотичного виховання.