Офіцинська Ірина Петрівна

Офіцинська Ірина Петрівна Вчитель основ християнської етики, української мови та літератури. Загальний педагогічний стаж 24 роки, вчитель вищої категорії.
Нагороджена грамотами відділу освіти, призер обласного етапу конкурсу «Учитель року – 2011».
Суть досвіду вчителя полягає в успішному розвитку творчого мислення, пізнавальної активності школярів на уроках основ християнської етики. Використовуючи інтерактивні методи викладання, вона вміло формує національно свідому, духовно багату особистість, яка б володіла вміннями і навичками вільно, комунікативно користуватися засобами рідної мови в усіх мовленнєвих ситуаціях, виховує в дітей такі якості, як справедливість, чесність, щирість, відповідальність, які лягають в основу людської дружби і християнської любові.
Її уроки цілеспрямовані, підпорядковані чітко визначеній меті. Весь потенціал кожного уроку використовує з метою пізнавального, морально-етичного та естетичного розвитку учнів, сприяє активізації їх розумової діяльності учнів, зокрема, здатності до міркування, порівняння, узагальнення.