Січевська Галина Євгенівна

Січевська Галина Євгенівна У 1985 році закінчила Львівський державний університет ім. І. Франка за спеціальністю «Хімія. Викладач хімії».
Кваліфікаційна категорія – вища, старший вчитель. Педагогічний стаж на посаді вчителя хімії – 31 рік.
Метою своєї професійної практики вважає створення умов для продуктивної діяльності учнів з набуття та використання знань, отриманих під час вивчення хімії, їх аналіз, систематизацію, узагальнення та використання у повсякденному житті. Під час підготовки та проведення уроків будує свою діяльність, виходячи з головного: найбільша цінність освіти – це особистість дитини; усе, що робиться, робиться для неї, для її навчання, виховання і розвитку. Формує засобами хімії ключові компетентності учнів, які необхідні для творчої самореалізації особистості, розуміння науково-природничої картини світу, вироблення екологічного стилю мислення і поведінки, виховання громадянина демократичного суспільства, який спрямований на ведення здорового способу життя у фізичній, соціальній, психічній та духовній сферах.
Нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за належну організацію заходів для підготовки та проведення Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок -2016 (весна)» та популяризацію природничих наук серед учнівської молоді.

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ 2021( І квартал )
ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ 2020 рік
Кошторис 2021 рік