Никон Оксана Володимрівна

Никон Оксана Володимрівна Вчитель початкових класів вищої категорії; вихователь групи продовженого дня вищої категорії.
Найголовнішим завданням для себе вважає навчити дітей мислити самостійно і творчо, зробити все, щоб дитячий талант розвивався з перших шкільних років.
Педагогічне кредо «Особистість виховується особистістю, людина – людиною, а доброта – добротою». Тому завжди у класі панує атмосфера довіри, взаєморозуміння, творчості.
Намагається, щоб учні не тільки засвоювали навчальний матеріал, а йпроходили школу громадянськості, щоб кращі людські риси були притаманні їм протягом усього життя.
Впродовж останніх років працює над проблемою «Формування творчих здібностей учнів шляхом використання інноваційних технологій».
Підвищує свій професіоналізм, намагається орієнтуватися в широкому спектрі сучасних інноваційних освітніх проектів, ідей, напрямів, використовувати найефективніші навчальні технології, впроваджувати інтерактивні методи, диференційоване навчання, компетентнісний та діяльнісний підходи у навчанні, які гарантують реалізацію творчих здібностей, розвивають логічне мислення учнів та пізнавальні інтереси школярів. Вважаючи особистість пріоритетом педагогічної діяльності, навчає своїх вихованців не лише читати, писати, рахувати, а й любити і шанувати людей, свою землю і Батьківщину.

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ 2021( І квартал )
ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ 2020 рік
Кошторис 2021 рік