Поверга Стефанія Стефанівна

Поверга Стефанія Стефанівна Вчитель англійської мови, учитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти.
Впроваджує у навчально-виховний процес інтерактивні технології навчання, активно використовує аутентичні матеріали британських видавництв. Розвиває творчий і мовленнєвий потенціал кожного учня на основі доброзичливого і психологічного клімату, відповідної мотиваційної сфери, підвищуючи потреби, інтереси учнів до навчальної діяльності. Створює різноманітні навчально-мовленнєві ситуації, наближені до життя, орієнтує учнів на реальні потреби у використанні англійської мови.
Створює всі умови, щоб її вихованці могли вільно спілкуватися англійською мовою, успішно здавати зовнішнє незалежне тестування, продовжувати навчання у вищих навчальних закладах. 15 випускників закінчили факультет іноземних мов. Багатьом випускникам знання англійської мови допомогло у їх кар’єрному рості. Випускниця школи Никон Ольга виграла грант і успішно слухала лекції в Гарвардському університеті США та завершила навчання в Оксфорді.
Здійснює виховну роботу з учнями в дусі чуйності, доброти, милосердя, взаємоповаги до старших, формує моральні якості громадянина.