Військові навчання до Дня українського добровольця

Військові навчання до Дня українського добровольця 11березня бійці Радехівського відділення 2-ї резервної сотні ДУК '' Правий Сектор'' на запрошення Вузлівського ОНВК провели військово - патріотичний захід приурочений до дня Добровольця. Учасниками заходу були учні 4-11 класів. Бійці-добровольці розповіли присутнім про історію створення Добровольчого Українського Корпусу '' Правий Сектор'', ознайомили присутніх з військовим спорядженням, стрілецькою зброєю , набоями, розповіли присутнім про вміст індивідуальної військової аптечки , та практичне застостосування її в умовах бойових дій. Всі бажаючі мали можливість приміряти військове спорядження, навчитись накладати турнікети на кінцівки та повправлятися в розбірці та збірці ММГ АКМ, зробити селфі.Захід пройшов в активному діалозі та спілкуванні з учнями, деякі з яких висловили бажання долучитись до участі у військово - патріотичних вишколах районного та обласного рівнів.
Військові навчання до Дня українського добровольця