Всеукраїнська науково-практична конференція "Маркіян Шашкевич - священник, поет, пророк, громадський діяч, невтомний борець за українську мову"

Всеукраїнська науково-практична конференція Всеукраїнська науково-практична конференція,
присвячена 210-річниці від дня народження Маркіяна Шашкевича
З метою дослідження – життя, наукової спадщини, священицької і творчої діяльності Маркіяна Шашкевича, священника, видатного українського вченого, громадського діяча та поета, Всеукраїнським товариством «Рідна школа» на базі Вузлівського ОНВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» 5 листопада 2021р. проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Маркіян Шашкевич – священник, поет, пророк, громадський діяч, невтомний борець за українську мову».
З вітальним словом до учасників конференції звернувся доктор філософських наук, професор, академік НАН і НАПН України, президент НАПН України Василь Кремень.
В роботі конференції взяли учать провідні науковці, педагоги та громадські діячі України, а також керівник Галина Красіцька та спеціалісти відділу організації діяльності закладів освіти Радехівської міської ради, керівники та педагоги сусідніх сіл. Департамент освіти та науки Львівської облдержадміністрації представляли: Ірина Сислюк – начальник відділу дошкільної і загальної середньої освіти та Орислава Хомик – спеціаліст відділу дошкільної і загальної середньої освіти. Відділ освіти, культури, релігії та туризму Червоноградської райдержадміністрації представляла завідувач відділу Антонюк Руслана Миколаївна, яка звернулася до учасників конференції з вітальним словом. Крім того, учасників конференції привітав Коханчук Степан Петрович, голова Радехівської міської ради.
Нестандартний фон конференції створили співочий колектив церкви Покрови Пресвятої Богородиці , які виконали духовні пісні :«Затихло все», автор І.Федорів і «Любов’ю вдячною палай», автори о. В.Мендрунь та М.Дацко, а також учні Вузлівського ОНВК, які декламували поетичні твори М.Шашкевича та інших авторів про нього.
Учасники відвідали музей-садибу та меморіальний комплекс, де стояла плебанія М.Шашкевича у селі Нестаничі, а також церкву, у якій служив отець Маркіян у 1838-1841 рр.
Під час конференції презентувалася монографія «Маркіян Шашкевич – видатна постать Української держави» (автор П.Сікорський).

Розклад уроків на І семестр
План роботи на 2021-22 н.р.
ЗВІТ ДИРЕКТОРА 2020-2021н.р.
Протокол засідання конкурсної комісії
ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ 2021( І квартал )
ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ 2020 рік