Сікорський П.І. Збірник наукових праць. Т.5.

Сікорський П.І. Збірник наукових праць. Т.5. Сікорський П.І. Збірник наукових праць. Т.5. –Л.: ФОП Корпан Б.І., 2014. 519 с.

У збірнику наукових праць зібрані наукові статті, у яких розкриваються результати психолого-педагогічних досліджень з проблем реформування освіти в Україні, диференційованого навчання математики та розвідок педагогічної спадщини видатних українських педагогів.
Для педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Рецензенти: Васянович Григорій Петрович, доктор педагогічних наук, професор, директор Львівського науково-практичного центру Інституту професійно-технічної освіти НАПН України;
Литвин Андрій Вікторович, доктор педагогічних наук, завідувач відділу професійно-практичної підготовки Львівського науково-практичного центру Інституту професійно-технічної освіти НАПН України;
Герцюк Дмитро Дмитрович, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри загальної та соціальної педагогіки Львівського національного університету ім. І.Франка.