Рідне слово моє – в нім озвуться віки…

Рідне слово моє – в нім озвуться віки… Рідне слово моє – в нім озвуться віки… (присвячено 100-річчю від дня народження С.Бандери). Збірник матеріалів науково-практичної конференції учнів і вчителів ліцею (Під заг.ред. д.п.н., проф. Сікорського П.І. –Львів, 2009.– 152 с.)

В історію українського народу ХХ століття Степан Бандера увійшов як Провідник Організації Українських Націоналістів (ОУН), політичний діяч, теоретик української революції. І щоб там не говорили, але час робить своє і працює на відродження самосвідомості української нації. Цього року Україна, особливо Львівщина (2008 рік був проголошений роком С.Бандери на Львівщині), на державному рівні відзначила сторіччя від дня народження Провідника нації Степана Бандери.
З цієї врочистої нагоди у природничо-економічному ліцеї с.Вузлове відбулася V науково-практична конференція «Рідне слово моє – в нім озвуться віки…», у якій взяли участь вчителі, ліцеїсти та гості.
Всі промовці тим чи іншим чином торкнулися цікавих, нині вже історичних подій, пов’язаних з іменем С.Бандери.
На V науково-практичній конференції прозвучали авторські вірші про Провідника Українських націоналістів.
Ідеї, для яких С.Бандера жив, працював і помер трагічною смертю, є для нас святі і вічні. З його духом і його ідеями житимемо ми далі. А пам'ять про великого Провідника С.Бандеру буде жити вічно.