Рідне слово моє – в нім озвуться віки…

Рідне слово моє – в нім озвуться віки… Рідне слово моє – в нім озвуться віки… / Матеріали науково-практичної конференції, присвяченої 290-річчю від дня народження Григорія Сковороди. Львів: ФОП Корпан Б.І., 2013. – C. 149

Збірник сформований на основі матеріалів обласної науково-практичної конференції, яка проводилася у Вузлівському природничо-економічному ліцеї і присвячена 290-річчю від дня народження Григорія Сковороди, видатного українського філософа, педагога, поета і мислителя. У конференції взяли участь учні Львівської гуманітарної гімназії з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови, СЗШ №1 м.Радехова, Дмитрівського НВК, Вузлівської СЗШ.
У виступах учні та вчителі представляли дослідження життєпису та творчості Г.Сковороди, а також свої вірші, присвячені видатному українцю.