Рідне слово моє – в нім озвуться віки…

Рідне слово моє – в нім озвуться віки… Рідне слово моє – в нім озвуться віки… (присвячується 140-річчю від дня народження Лесі Українки): Збірник матеріалів науково-практичної конференції учнів і вчителів. Вузлове, 2011 року. / редкол.: П.І.Сікорський (відп. ред.) та ін. – Львів.: ФОП Корпан Б.І., 2011, 99с.

Творча спадщина Лесі Українки увійшла в історію світової поезії. Для нас, сучасного покоління, безмежно дорогі її рядки, які зберегли крізь десятиліття свою свіжість, душевну непорочність, співучість і особливу музичність, що збагачують людство.
Цього року минуло 140 років від дня народження Лесі Українки. З цієї врочистої нагоди у природничо-економічному ліцеї с.Вузлове відбулася VІІ науково- практична конференція “Рідне слово моє – в нім озвуться віки…”, в якій узяли участь вчителі, ліцеїсти та гості.
Головна увага на конференції була зосереджена на життєвому і творчому шляху геніальної поетеси, славної дочки України.
На VІІ науково-практичній конференції також прозвучали вірші Лесі Українки та авторські вірші про славетну дочку Українки.
Художнє слово Лесі Українки завжди залишається живим у народній пам’яті, надихає читачів і письменників; тому воно й зараз таке близьке ідейно-естетичним ідеалам України .