Рідне слово моє – в нім озвуться віки…

Рідне слово моє – в нім озвуться віки… Рідне слово моє – в нім озвуться віки… Збірник матеріалів наукової конференції (18 жовтня 2011 р., с. Вузлове). Львів.: ФОП Корпан Б.І., 2011. 115 с.

Наукова конференція вперше проводилася для учнів шкіл Вузлівського освітнього округу, який утворений у 2010 році. Крім шкіл округу (Павлівська ЗСШ, Вузлівська ЗСШ, Бабичівська ЗОШ), у ній взяли участь учні Львівської гуманітарної гімназії з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови. Учні використовували різні методи і прийоми дослідження життєвих доріг і творчої діяльності Маркіяна Шашкевича і представили їх у різних формах: науковий реферат, есе, творча робота, в тому числі й поезії. Важливо, що учні, які готувалися до виступів, і учні-слухачі доторкнулися своїми думками і словом до Маркіяна Шашкевича, видатної постаті Української держави та прологу національного відродження.