Експерементальна програма з алгебри і початків аналізу

Експерементальна програма з алгебри і початків аналізу Експерементальна програма з алгебри і початків аналізу, складена для здібних та обдарованих учнів, для яких математика стане основою у здобутті майбутньої професії. Провідним принципом програми є принцип модульності. Крім того, зміст програми відповідає принципам концентризму, високого рівня трудності і складності, диференціації та інтеграції.
Програма модулюється в горизонтальному і вертикальному напрямах. Вертикальний напрям забезпечує модульний концентризм, тобто провідна математична операція чи теорія розглядається у кожному у класі, усе в ширшому обсязі. Горизонтальний напрям забезпечує поділ навчального матеріалу у кожному класі на логічно завершені частини, причому обсяг елементів знань і обсяг часу адекватні один одному. Такий підхід дозволяє досягати повного засвоєння визначеного ядра знань і практичних вмінь.