Вузлівський природничо-економічний ліцей: шляхи становлення і розвитку.

Вузлівський природничо-економічний ліцей: шляхи становлення і розвитку. Сікорський П.І., Миськів М.М. та ін. Вузлівський природничо-економічний ліцей: шляхи становлення і розвитку. Л.: ПП“Бодлак”, 2005. - 179 с.

Присвячується 10-річчю від дня заснування Вузлівського природ¬ничо-економічного ліцею
Ліцей відкрито 1 вересня 1995 р. для здібних сільських дітей. Основна функція нового навчального закладу – не лише організувати глибоке засвоєння учнями основ наук з метою підготовки їх до навчання у вищих навчальних закладах, а й проводити психолого-педагогічні дослідження з профільного навчання, застосування модульних навчальних технологій, нових підходів до національного виховання учнів. У цій книзі підсумовуються результати роботи педагогічного колективу за 10 років.